Thursday, July 14, 2011

Yengeç Senin Kaç Bacağın Var?


Bu ay Meraklı Minik'te kapak hayvanımız yengeç. Ve konuyla ilgili bir de yengeç maskemiz var.  Bu ay evde minik yengeçlerin dolanmasına hazırlıklı olun! Herkese güzel bir gün dilerim.

9 comments:

MAVİANNE said...

yaratıcı pinooo
bu da süper olmuş
tebrikler

çakıltaş said...

biz o yengeçleri saya saya bitiremedik. defnecik çok sevdi çok ilgilendi. yengeç nerde diye sorunca pat diye gösteriyor minik parmağıyla:)
bi de o kartlar da çok güzel, tatildeyken tek tek ayırıp sahile getirdim yanıma. sırayla o objeleri sordum defneye sahilde hep aynılarını eşleştirdi:) güzel oldu...elinize aklınıza sağlık!

Anne said...

yaşasınn pinocum canım.. henüz dergimiz elimize geçmedi ama kızıma doğum günü süprizi oldu bu yengeç maskesi..

kuklaları da sevdik ama çıktı alamıyoruz maalesef,dergiye eklersen bir gün süper olur:)

aklıma ne geldi yine biliyormusun,geçen sene kızıma ilk yaş günü hediyesi olarak bir bebek yaptırmıştım hem kalıcı olsun hem de normal bir bebeği olsun diye.. (nilin bebeklerini bilirsin belki ona yaptırmıştım)

sen de keşke pinoyu canlandırsan,şöyle kızımın odasında gerçek boyutlu sahici, insana benzeyen normal bebekleri olsa,giydirsek süslesek falan :)filan..

hımm ne dersin?:) öptük yine bebelerimle kocaman..

firarperest said...

Çıktığı gün alıyoruz Meraklı Minik'i. Bilim Çocuk ayın ortasında geliyor ama :(
Yengeç maskesi için teşekkürler. Can maskeyi kendim keseceğim diye tutturdu, izin verdik tabii. Geriye maske kalmadı :)

Pino said...

Mavianne teşekkür ederim:D

Çakıltaş, Defne ne tatlı, en güzeli de öğrendiklerini hayatına dahil etmesi :D Ona ekip olarak sevgilerimizi yolluyoruz:))

Anne, Tatlı kızını öperim ve doğum gününü kutlarım:) Nice nice mutlu yıllar geçirin hep birlikte:) Sevgili Anne, bebek işleri şu an üzerinde çalıştığım bir konu, gerçi benimkiler koleksiyon bebekleri gibi farklı tarzda ama yine de yakında yeni bir şeyler gelecek sürpriz olarak:D çoooook sevgiler, teşekkürler:D

Firarperest, Bilim Çocuk her ayın 15inde çıkıyor da ondan:) Her ay 2 dergi hazırlıyoruz ekip olarak , o nedenle çıkış tarihleri 1'i ve 15'i. Can'ı tebrik ederim:D Bizim evde de durum farklı değil:)) Sevgilerimle çok:D

didem said...

Bu postun bana cok hitap etti. Cunku ben de yengecim:)))

Pino said...

Ha ha ne güzel:D

Oglak Kizlari said...

Pino,

Biz bayıldık. Eline sağlık. Yalnız kızım maskeyi taktığında bunun ağzında da delik olmalı nefes alamıyorum dedi haberiniz olsun.

Sevgiler
Yorumcu anne Çiğdem

Pino said...

:))
Tamamdır, bunu göz önüne alacağım tasarlarken:) Teşekkürlerrr :D Kızınıza kucak dolusu sevgiler:D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...